Özellikler

Kolay Veri Girişi

Ergonomik ekran, satır kopyalama, masraf parçalama, bahşiş ekleme, akıllı tahmin özelliği, tanımlı vergi oranları gibi birçok özellikle masraf beyanlarınızı çok daha hızlı gireceksiniz.

Belge Yükleme

Belgelerinizi değişik yöntemlerle sisteme yükleyebilirsiniz.

Smart Phone:Telefonunuzla çektiğiniz belge resmini Expego’ya gönderin. Adınıza açılmış çekmeceye belge otomatik gidecektir.

Desktop: Network veya bilgisayarınızdaki belgeyi kolayca Expego’daki çekmecenize aktarabilirsiniz.

Web-cam: Bilgisayarınızın kamerasından çektiğiniz belge resmini kolayca Expego’ya aktarabilirsiniz.

Döviz Çevirim

Yabancı para harcamalarınızı Merkez Bankasından otomatik yüklenen kurlar ile TL’na çevirebilir ya da firmanıza özel kuru girebilirsiniz.

Onay Mekanizması

Esnek Onay Sistemi: Seçilmesi halinde kullanıcılar masraf beyanını onaylayacak yöneticiyi kendileri seçecektir.
Sabit Onay Sistemi: Tamamen firma politikalarınıza uygun şekilde onay mekanizması tanımlanmaktadır. Onay mekanizması çalışanın departmanı na, yapılan harcamanın tutarına, masrafın tipine v.s. gibi birçok kritere bağlı şekilde tamamen firmaya özel kurgulanmaktadır.

Raporlama

En detay raporlardan, departman, ay, personel özet karşılaştırmaları gibi analize yönelik raporlara kadar birçok rapora anlık ulaşılabilmektedir.

Muhasebe Entegrasyonu

Her türlü muhasebe sistemine import edilebilir muhasebe fişi otomatik üretilmektedir (logo, oracle, SAP v.s.). THP, alternatif hesap planı, çok boyutlu masraf merkezi yapısı sayesinde her türlü muhasebe yapısına uygun fiş üretilebilmektedir.

Otomatik Ödeme

Arzu ederseniz masraf beyanları karşılığı ödemeler için otomatik banka talimatı hazırlanabilmektedir.

Masraf Tanımları

Masraf tiplerinizi özelleştirin. KDV oranı, masrafa özel sorulacak sorular, hangi personelin yapabileceği, masraf merkezi bilgisi istensin mi gibi alanlar masraf tipine tanımlanabilecek özelliklerden sadece bazıları…

Müşteri İçin Yapılan Giderlerin Faturalandırılması

Yapılan giderler Müşteriye yansıtılacak ise bu işlem tamamen otomatik yapılabilmektedir.

Çok boyutlu Masraf Merkezi Yapısı

EXPEGO’nun en güçlü özelliklerinden bir tanesi. Bir gider tipi için birçok masraf merkezi detayı çok boyutlu şekilde tanımlanabilmektedir.

Şirket Politikalarının Entegrasyonu

Şirket kurallarınız ne olursa olsun EXPEGO'ya tanımlayabilirsiniz. Esnek veya sabit onay mekanizması, giderler için limitler, gider tipine ve tutarına göre onaylayıcı kişinin tanımlanabilmesi, araç kullanım ücretlerinin sisteme tanımlanabilmesi, yıl atlaması durumunda masrafın kabul edilip edilmeyeceği, masrafların ne kadar sürede beyan edilmesi gerektiği gibi birçok Şirket politikası EXPEGO’da tanılanabilmektedir.

Güvenlik

Güvenlik bizim için en önemli öncelik. Kurumsal ve mali bilgileriniz en üst düzey güvenlik yöntemleriyle korunmaktadır.
Dünya normları seviyesinde güvenlik standartları uyguluyoruz. İçiniz rahat şekilde işinize konsantre olabilmeniz için gerekli tüm güvenlik tedbirlerini alıyoruz.